Plog #22: Eindelijk op baby-date!
On
Hi lieve allemaal,
Zo, even wat drukke dagen gehad. Heel druk met Lars geweest, schilders bij ons thuis en gewoon veel op de planning hebben staan. Zoveel dat het er maar niet van kwam mijn plog te maken. Gelukkig kan ik hem nu eindelijk online zetten. We hadden namelijk een enorm leuk weekend! Zaterdag gingen we Arnhem in en lunchten we lekker en op zondag had ik een baby-date met de meiden van de december-app. Wat was dit bijzonder en gezellig zeg. Kijken jullie mee?
Zaterdag
Vandaag starten we rustig op. Even lekker knuffelen met dit mannetje. Hij zit zo te klooien met zijn speen. Spenen zelf doet hij niet, maar sabbelen en bijten op de speen wel.
Zo ik ben ook klaar!
Als ik Lars wil verschonen, gebeurt dit. Haha, zo handig om hem zo om te kleden. Alles is mooi en overal gaat zijn aandacht naar toe. Vooral wapperende blaadjes vindt hij helemaal geweldig! Ik kleed Lars snel om en dan gaan we bij iemand op bezoek.
We kopen prachtige bloemen. Hier word ik zo vrolijk van.
Gaan we! Lars is alweer wakker (sliep hooguit tien minuten) en speelt met zijn speeltjes aan de Maxi Cosi. Vindt hij altijd zo leuk en kan hij zich heel lang mee vermaken.
Als we op bezoek zijn geweest, gaan we samen nog naar Arnhem. Er heeft er eentje heel veel zin in.. Haha.
Shoppen in Arnhem
We moeten nog wat spulletjes kopen voor de vakantie, zoals nieuwe sneakers voor Erik Jan. Lars slaapt nog lekker, dus kunnen we rustig kijken. Ik vind dat hij All-stars moet passen en die staan hem super leuk. Die doen we dus. Dan hebben we dat maar vast.
Als Lars wakker wordt, gaan we naar het Arnhems meisje om een broodje te eten. Daar is het altijd zo gezellig en kun je heerlijk eten.
Ik kies een broodje brie, lekker!
Lars krijgt ook een eigen boterham en dit is tevens zijn eerste echte lunch. Weer zo’n momentje! En hij geniet van het broodje.
We bestellen een boterham pindakaas voor Lars en krijgen dit. Is toch te lief? Zijn eerste eigen lunch bij een restaurant.
Na het eten gaan we verder met winkelen. Ik wil kijken voor een korte broek en een topje en vind welgeteld van beide één stuk. Wilt dus niet echt lukken. Helaas, maar gelukkig is het wel heel gezellig. Heerlijk even met mijn mannen op pad.
Als we klaar zijn, gaan we naar huis! Lars valt heel snel in slaap, zo moe is hij.
We rijden terug en doet dit maar met een binnendoor weg, in verband met de vakantiedrukte. Verwachten we in elk geval. Nadeeltje van dichtbij de grens wonen..
Thuis krijgt Lars zijn flesje en wat kunnen we nog lekker buiten zitten. Hij valt al snel weer in slaap. Kan hier uren naar kijken mensen.
Ik heb geen fut meer om te koken en heb geen honger, dus bestellen we een broodje döner. Veel te veel, maar wel heel erg lekker en makkelijk.
Lars ligt ondertussen heerlijk diep te slapen in de box. Hij past eindelijk zijn baby’s only slaapzak, die vind ik namelijk zo mooi!
Wij kijken ondertussen een stukje film. Vaste prik, maar zo fijn.
Lars blijft lekker slapen, in plaats van nog een keer wakker te worden. Heerlijk even een avondje samen. Tot morgen ventje!
Zondag
Ik word wakker met prachtig weer. Wat gaan we het treffen met de baby-date! Ik kan niet wachten.
Daar gaan we! Na wat stressen (met alles pakken) en Lars een flesje gegeven te hebben en verschoond te hebben, zijn we eindelijk vertrokken. We gaan naar de Pyramide van Austerlitz. Daar heb je een hele leuke speeltuin en wat attracties voor kinderen. Echt een aanrader!
De baby-date!
Ik haal eerst een december-vriendin op en dan rijden we samen naar de afgesproken plek. Weet niet wat ik heb, maar ik sla ineens ergens af en dat terwijl ik klaar stond om rechtdoor te gaan.. Nou dat soort dingen dus.. Echt zo’n dag. Gelukkig gaat verder alles goed en kunnen we er alleen maar om lachen. Als we er zijn, gaat er een heel blij mannetje met mij mee.
We zijn er! Lekker spelen met Sophie. Op het kleed hebben we allemaal speelgoed liggen en daar kunnen alle kindjes lekker mee spelen.
Er zit best wel veel verschil in wat alle kindjes kunnen, zo mooi om te zien. Het is enorm gezellig, de kindjes hebben het naar hun zin en we hebben stralend mooi weer. Wel fijn dat we een prachtige plek in de schaduw hebben, scheelt enorm. Wat wil je nog meer?!
Dan wilt Lars zijn flesje water en zijn boterham. Doen we!
En we maken een groepsfoto met alle baby’s! Wat een prachtig gezicht is dat. Echt te lief! Ik heb even ingezoomd op hoe Lars op de foto staat, zodat de andere kindjes niet in beeld komen. Zie hem lief liggen!
Dit is de plek waar we zijn! Perfect toch?! Hier oogt het heel rustig, maar dat was het niet! De plaats is zeer druk bezocht en echt een aanrader om met je kinderen heen te gaan. Voor zowel grote, als kleine kinderen ideaal! Voor ieder wat wils. Dus mocht je nog iets leuks zoeken voor in de vakantie? Dan moet je echt hierheen gaan.
Alle kinderwagens bij elkaar! Wat was het gezellig. Elkaar nooit gezien, maar het voelt zo vertrouwd. Je kent elkaar gewoon echt al best wel heel goed, net als de baby’s overigens. Het voelt gewoon als je vriendinnengroep. Ik was heel benieuwd hoe dit zou zijn, maar het was zeker voor herhaling vatbaar. Stuk voor stuk lieve mama’s en prachtige baby’s. Genoten dus op deze zondag!
Thuis spelen we weer lekker buiten. Hebben we nog niet genoeg gedaan vandaag natuurlijk, haha.
En even lekker liggen en knuffelen met de knuffel. Ik geniet hier van!
En hier van nog meer! Aaah en kijk die tandjes nou?! Te schattig gewoon.
Rollen op schoot, ook een heel erg favoriet spelletje! Rollen, rollen en rollen is het tegenwoordig. Een andere keuze is er dus niet.
Wij eten een lekkere, snelle salade. Het recept komt binnenkort online, samen met een ander recept voor een pasta-salade. Alles is pasta, haha. Echt te lekker en lekker zomers.
Lars wilt ook eten. Hij begint maar vast aan zijn neushoorn.
En dan aan zijn lepel, haha. Oh heerlijk, echt mensen ik geniet enorm van dit mannetje en dit heerlijke weekend. Kan niet beter.
Ik kreeg vandaag echt de beste tip ooit! Zien jullie dat zonnescherm?
Die vind je dus hier! Ik wist niet dat er een zonnescherm bij zat, maar die zit dus verstopt. Je hebt een plastic randje aan de Maxi Cosi zitten en daar zit het achter. Even wat priegelen en je hebt het scherm. Niet los kopen dus! Echt had ik dit maar eerder geweten mensen.. Het is trouwens ook heel makkelijk terug te stoppen en dat is natuurlijk ook wel handig. Dus heb je een Maxi Cosi? Ga even op onderzoek uit. Dat kan je dus een hoop geld schelen.
Lars begint wat onrustig te worden, dus besluiten we nog een rondje te lopen. Geen straf met dit mooie weer.
Als we terug zijn en Lars nog slaapt, ruimen wij buiten alle meubels op. Morgen komen namelijk de schilders om de buitenboel te doen (eindelijk) en dan kunnen we beter alles aan de kant zetten. Wat een groot ding staat er al.. Ben benieuwd!
Lars wilt toch nog een klein flesje en daarna is het bedtijd. Hij heeft zichzelf al toegedekt. Alleen jammer dat dit op de bank is..
Even verplaatsen dus.. En dan gebeurt dit. Hij trekt zichzelf aan de spijlen omhoog en de gordijnen zijn helemaal interessant! Acrobaatje, haha..
Wij eten samen gezellig een kaasje en dan is het ook voor ons tijd om te slapen. Morgen vroeg op voor de schilders en dan is het ook weer een gewone werkdag.
De volgende keer..
Omdat het nu al donderdag is:
Hebben jullie nog leuke plannen voor het weekend en/of de vakantie?
Ik wens jullie allemaal een hele fijne vakantie toe! Mijn blogs blijven gewoon verschijnen, al zal het soms op een ander tijdstip zijn. Mocht je willen weten wanneer mijn blogs online komen? Volg me dan op Bloglovin’, Facebook en/of Instagram.
Hopelijk zie ik jullie morgen weer voor een nieuwe blog. Vorige week vertelde ik over de verloskundige en morgen ben ik er met een nieuw persoonlijk verhaal. Verder verscheen afgelopen maandag een blog over de zwangerschapscursussen die wij kozen. En ben je benieuwd welke artikelen het meest gelezen zijn op mijn blog? KLIK hier.
Tot morgen lieve allemaal!
Liefs,